web counter
Gdzie można obejrzeć filmy online? | a-Wysocki.pl

Gdzie można obejrzeć filmy online?

Istnieje wiele platform, na których można obejrzeć filmy online. Przy wyborze tej jednej warto wziąć pod uwagę kilka czynników, w tym wielkośc biblioteki i to, co się w niej znajduje czy też cenę miesięcznej subskrypcji.

Oto najpopularniejsze platformy, gdzie można obejrzeć filmy online:

Netflix

Jest to jedna z największych i najpopularniejszych platform streamingowych, oferująca szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych, nie tylko swoich własnych jak The Witcher czy Stranger Things. Wymaga abonamentu, ale zapewnia dostęp do bogatej biblioteki treści.

Amazon Prime Video

Jest to platforma streamingowa oferowana przez Amazon. Podobnie jak Netflix, wymaga abonamentu, ale zapewnia dostęp do wielu filmów i seriali. Oprócz tego, wykupując Prime Video otrzymuje się również dostęp do darmowych wysyłek ze sklepu Amazon i innych benefitów. Jednocześnie jest to najtańsza opcja na polskim rynku.

Disney+

Platforma skoncentrowana na treściach Disneya, takich jak filmy z uniwersum Marvela, Gwiezdne wojny, filmy animowane Disneya itp. Disney+ jest dostępny za opłatą miesięczną i dopiero od niedawna można z niej korzystać także w Polsce.  

Gdzie można obejrzeć filmy online? 

Apple TV+

Platforma streamingowa oferowana przez firmę Apple. Została uruchomiona w listopadzie 2019 roku i skupia się na dostarczaniu oryginalnych treści wideo, takich jak seriale, filmy i programy telewizyjne na urządzenia firmy Apple, ale jest również dostępna w przeglądarce.

HBO Max

Bardzo popularna platforma, która zniknęła z rynku z uwagi na to, że będzie się łączyć z platformą Discovery Plus. Od 23 maja tego roku jest dostępna pod nazwą Max, gdzie docelową będą dostępne produkcje Warner Bros, w tym te ze świata DC czy Harrego Pottera.

Player

Polska platforma związana z TVN, na której można znaleźć sporą część polskich produkcji filmowych i serialowych, rodzime reality show czy inne programy telewizyjne.

Warto przemyśleć swoje preferencje i potrzeby, aby dokonać odpowiedniego wyboru platformy do oglądania filmów online. Możesz również skorzystać z okresów próbnych oferowanych przez niektóre platformy, aby przetestować usługę przed podjęciem decyzji.

Należy pamiętać, że nielegalne strony internetowe oferujące darmowe filmy są niezgodne z prawem i mogą wiązać się z ryzykiem bezpieczeństwa oraz naruszeniem praw autorskich.