web counter
TOP 4 miejsca w Polsce dla imprezowiczów, które musisz odwiedzić! | a-Wysocki.pl

TOP 4 miejsca w Polsce dla imprezowiczów, które musisz odwiedzić!

Polska posiada wiele charakterystycznych znanych z imprezowego stylu miejsc. Możemy się w nich bawić, odpoczywać czy organizować do nich wspólne  wypady ze znajomymi. W tym tekście przedstawiamy cztery miejsca warte uwagi, w których z pewnością będziemy się wyśmienicie bawić.

TOP 4 miejsca w Polsce dla imprezowiczów, które musisz odwiedzić!

 

Łódź - ul. Piotrkowska

Pierwszym miejscem, które znajduje się na obowiązkowej mapie imprezowych miejsc, jest ul. Piotrkowska w Łodzi. Ta jedna z najdłuższych ulic w Polsce kryje w sobie ok. sto klubów oraz innego rodzaju restauracje, kawiarnie czy lokalne. Oprócz imponującego wyglądu nocą, z nocnego życia może skorzystać każda osoba, która chce się rozerwać. Spacerując tym deptakiem pewnością, każda osoba znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego, jakiej muzyki słucha lub jakie lokale preferuje.

Sopot - “Monciak”

Ulica Bohaterów Monte Cassino, czyli tzw. Monciak to obowiązkowy punkt imprezowy na mapie Polski i Sopotu. Szczególnie w lecie jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc nad polskim morzem. Z pewnością znajdziemy tam bardzo wiele klubów oraz dyskotek. Oprócz nich duża ilość lokali, restauracji czy pubów zadowoli każdego imprezowicza. Kluby otwarte są przeważnie do białego rana, a udana impreza może trwać całą noc. Jeśli jesteśmy nad morzem, zdecydowanie warto chociaż raz odwiedzić tę lokalizację.

Katowice — ul. Mariacka

Kolejną znaną i coraz popularniejszą ulicą, która słynie z imprezowego charakteru to ul. Mariacka w Katowicach. Miasto to, to nie tylko Spodek, ale i także obowiązkowy punkt na imprezowej mapie Polski. Na ulicy tej znajduje się ponad 50 lokali. Będziemy mogli napić się w nich piwa, mocniejszych alkoholi, pobawić się przy różnorodnej muzyce czy skorzystać z oferty gastronomicznej. Ul. Mariacka jest położna o rzut beretem od dworca i centrum, dlatego zdecydowanie łatwo ją odnaleźć i wrócić rankiem do hotelu lub na pociąg.

Kraków — Plac Nowy

Jeśli imprezy to oczywiście Kraków. Znany ze swoich licznych kawiarni, kafejek czy restauracji również oferuje coś dla osób chcących zażyć nocnego życia. W tej lokalizacji znajduje się wiele klubów oraz kultowych miejsc. W połączeniu ze studentami i niepowtarzalnym klimatem, Kraków jako miejsce do weekendowego wypadu imprezowego nadaje się idealnie.