web counter
Dekoracje na pierwsze urodziny dziecka. | a-Wysocki.pl

Dekoracje na pierwsze urodziny dziecka.

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie. Warto, więc odpowiednio je zaplanować i pomyśleć o zakupie dekoracji, które zapewnią niepowtarzalny klimat. O jakich dekoracjach nie powinniśmy zapomnieć? Na rynku istnieje szeroki wybór najróżniejszych ozdób na roczek. O to kilka z nich.

Banery i girlandy

Urodzinowe banery i girlandy to dekoracje, które doskonale będą prezentowały się na pamiątkowych zdjęciach. Można przywiesić je nad urodzinowym stołem lub na dowolnie wybranej ścianie. Tego rodzaju dekoracje tworzą magiczną, bajkową przestrzeń. Na roczek warto wybrać girlandę z napisem „Mam już roczek” lub z imieniem dziecka i cyfrą 1. Ciekawym pomysłem jest również stworzenie banneru ze zdjęć dziecka, w skład, którego będą wchodziły zdjęcia od 1 do 12 miesiąca. Będzie to doskonała okazja do wspomnień. Taki pomysł z pewnością zachwyci wszystkich zaproszonych gości.

Balony, kule papierów i rozety

Balony to obowiązkowy element dekoracji każdego urodzinowego przyjęcia. Nie może, więc ich zabraknąć także z okazji roczku naszej pociechy. Must have to oczywiście duży foliowy balon w kształcie cyfry 1. W dzisiejszych czasach na rynku dostępne są różne ciekawe zestawy balonów na roczek zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. W takich zestawach możemy odnaleźć między innymi balony w kształcie misiów, wózków czy też transparentne balony z tematycznym nadrukiem. Pamiętajmy o tym, że na pierwszych urodzinach doskonale sprawdzą się również kule papierowe i rozety, które oprócz tego, że stworzą bardzo efektowną dekorację przyjęcia, to dodatkowo są praktycznym gadżetem, który z powodzeniem możemy wykorzystać później, jako ciekawy dodatek do pokoju dziecka.

Dekoracje na pierwsze urodziny dziecka.

Dekoracje na stół urodzinowy

Na stole, oczywiście oprócz smacznego i zdrowego jedzenia, nie powinno zabraknąć serwetek z urodzinową grafiką czy też kolorowych słomek do kubeczków, za którymi dzieci wręcz przepadają. Na urodzinowym stole obok talerzyków warto również zostawić drobne prezenty dla gości zapakowane w malutkie personalizowane pudełeczka.