web counter
Dywanszop to gwarancja i doświadczenie! Sprawdź czym się zajmuje firma Dywanszop | a-Wysocki.pl

Dywanszop to gwarancja i doświadczenie! Sprawdź czym się zajmuje firma Dywanszop

Dywanszop to firma działająca na rynku krakowskim od 1992 roku. Zajmuje się na co dzień czyszczeniem dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych jak i samochodowych. Cechuje ich długoletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt, który świadczy o dobrze wykonanej usłudze. Swą ofertą dedykuje zarówno klientom indywidualnym, jak i różnym firmom. Szczegóły oferty dostępne są na stronie https://dywanszop.pl. Usługi mogą być wykonane w zakładzie firmy bądź na terenie klienta. Oprócz miasta Kraków do współpracy zaproszone są osoby z okolic Liszek, Krzeszowic, Skały, Skawiny, Wieliczki czy Chrzanowa.

Jakie środki i urządzenia są wykorzystywane do pracy?

Pracownicy Dywanszop.pl w swej pracy wykorzystują profesjonalne urządzenia natryskowo ekstrakcyjne marki Kärcher, Numatic oraz Santoemma. Do czyszczenia tkanin stosowane są środki czyszczące firmy Kärcher, uznawane za jedne z najbardziej skutecznych na rynku. Znane są ze swej najwyższej jakości, dzięki czemu nie pienią się podczas pracy, a dodatkowo są efektywne, ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Do prania dywanów czy tapicerki konieczne jest zastosowanie środków, które nie lepią się i ochraniają przed zbyt szybkim ponownym zabrudzeniem.

Dywanszop to gwarancja i doświadczenie! Sprawdź czym się zajmuje firma Dywanszop

Co dokładnie znajduje się w ofercie marki dywanszop?

Na stronie https://dywanszop.pl dostępna jest pełna oferta ze szczegółowym opisem usług, świadczących przez tę firmę. Zajmują się między innymi praniem dywanów na terenie zakładu lub na terenie klienta, praniem tapicerki takiej jak krzesła, pufy, fotele, wersalki, sofy 2 lub 3 osobowe, narożniki 3 lub 4 osobowe, poduszki oraz tapicerki samochodowej. Pełny pakiet prania tapicerki samochodowej polega na czyszczeniu foteli, podłogi, boczków na drzwiach i bagażnika. Możliwe jest wypranie tylko jednego elementu np. samych foteli. Minimalny koszt zamówienia gwarantuje, że firma będzie w stanie przyjechać do bardzo małej powierzchni.

O metodzie czyszczenia

Czyszczenie różnych tkanin polega na wpompowaniu wody z odpowiednim detergentem pod ciśnieniem do materiału, a następnie jego szybkim odessaniem wraz z całym brudem. Jest to możliwe, dzięki urządzeniom, które posiadają dwa zbiorniki na czystą i brudną wodę. Dywan czyszczony jest aż do skutku, aż do pozyskania pożądanych efektów.

Jeśli decydujemy się na opcję czyszczenia we własnym domu nie trzeba jakoś specjalnie przygotowywać powierzchni do pracy dla pracowników firmy Dywanszop. Nie trzeba stosować żadnych zabezpieczeń.

Kwestia suszenia dywanu

Jeśli decydujemy się na opcję czyszczenia dywanu w zakładzie to klient otrzymuje do domu już suchy dywan, dzięki temu nie ma potrzeby natychmiastowego rozwinięcia dywanu po odbiorze. Dywany sztuczne schną do ok. 6h, a wełniane do 7h. Tapicerka meblowa jest ducha do około 5 h. Czas ten jest zależny od stopnia zabrudzenia. Pranie w zakładzie trwa około 3 dni robocze. Najczęściej dywany odebrane w poniedziałek są już u klientów w domach w środę lub czwartek.

Więcej informacji na temat pranie tapicerki Kraków na https://dywanszop.pl.