web counter
Hotel Neohotel – idealne miejsce do wypoczynku | a-Wysocki.pl

Hotel Neohotel – idealne miejsce do wypoczynku

Neohotel jest hotelem położonym koło Balic. Jest idealną alternatywą dla osób, które szukają hotelu położonego blisko lotniska w Krakowie. Jest on również w bliskiej odległości od autostrady A4.

Jego ogromną zaletą jest nie tylko bardzo bliskie położenie od lotniska w Balicach, ale również niezwykłej jakości pokoje, w których znajdują się m.in. rozkładana sofa dla dodatkowej osoby, a także łóżko małżeńskie, toaletka, komoda, telewizor oraz łazienka z prysznicem. Wszystkie pokoje są bardzo komfortowe, co zapewnia nam bardzo przyjemny wypoczynek po długim locie.

We wszystkich pokojach znajdują się również ręczniki oraz szlafroki. W pokojach umieszczona jest także przestronna szafa na wszystkie ubrania oraz walizki. Możliwe jest również wynajęcie apartamentu rodzinnego, który składa się z dwóch osobnych pokoi oraz balkonu. W jednym z pokoi jest łoże małżeńskie, a także szafki nocne, szafa, lodówka, płaski telewizor, biurko do pracy i dodatkowe gniazdko do podłączenia laptopa bądź naładowania telefonu. W drugim pokoju znajduje się również szafka do przechowywania, a także dwa jednoosobowe łóżka. Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dla małego dziecka. W łazience znajduje się prysznic, WC, a także ręczniki i suszarka.

Jest to również idealna baza wypadowa do znanych atrakcji, takich jak Kopalnia Soli „Wieliczka”, uznawana za jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej. Odwiedzana jest przez wielu turystów z całego świata. 25 km od hotelu znajduje się również bardzo malowniczy Ojcowski Park Narodowy, zaskakujący pięknymi ostańcami skalnymi, ale również zamkiem w Pieskowej Skale, który można zwiedzać zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

70 km od hotelu znajduje się idealna atrakcja dla najmłodszych. Jest to Inwał Park – pięć parków tematycznych, w tym Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia, a także Warownia Inwałd oraz Mini Zoo Kucyk. Będzie to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci, jak również dorosłych.

Hotel Neohotel – idealne miejsce do wypoczynku

Neohotel to bardzo dobra baza noclegowa, która posiada 7 pokoi, a także bezpłatny parking dla zmotoryzowanych gości, a także bar hotelowy oraz bardzo przestronny i ładny ogród, z miejscem na grill. Zapewniona jest obsługa na najwyższym poziomie, połączona z kameralną oraz zaciszną atmosferą. Codziennie serwowane są śniadania w formie bufetu na ciepło oraz zimno.  W bezpośrednim sąsiedztwie można znaleźć również stację benzynową oraz sklep spożywczy i bankomat.  Bardzo blisko znaleźć można również przystanki autobusowe, a obsługa hotelowa pomoże również w zamówieniu taksówki. Dla niezmotoryzowanych w pobliżu jest dostępna również stacja kolejowa Kraków Mydlniki-Wapiennik. Hotel jest położony bardzo blisko Kraków Bussines Parku. Hotel posiada również specjalną ofertę dla grup zorganizowanych oraz szkół. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji oraz komfortowym pokojom może być to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, jak również jednorazowy nocleg po przylocie. Rezerwacji można dokonywać za pomocą strony internetowej hotelu Hotel Neo