web counter
Miejsca idealne na podróż poślubną | a-Wysocki.pl

Miejsca idealne na podróż poślubną

Przygotowania do ślubu i wesela są bardzo wyczerpujące, dlatego po takim wyzwaniu młodym małżonkom należy się wypoczynek. Najlepszą okazją do tego jest podróż poślubna, dzięki której można spędzić cudowny czas we dwoje. Warto zaplanować wyjazd wystarczająco wcześnie.

Miejsca idealne na podróż poślubną

Jak wybrać miejsce na podróż poślubną?

Podróż poślubna jest czasem wytchnienia od codzienności i odpoczynku po stresującym czasie przed przyjęciem sakramentu. W pierwszej kolejności para powinna dokładnie ustalić, jaki budżet chcą przeznaczyć na ten cel. Na szczęście istnieje wiele kierunków, które można obrać nawet przy względnie ograniczonej zawartości konta bankowego. Na jednym z pierwszych miejsc znajduje się Tajlandia, a konkretnie wyspa Phuket. Zwolennicy budżetowych podróży polecają skorzystanie z noclegu w Patong, skąd w ciągu dnia najlepiej udać się na pobliską plażę. Uwagę turystów przyciągają tam biały piasek i turkusowa woda. Dla miłośników nocnych imprez swoje drzwi otwierają kluby – można w nich potańczyć i skosztować lokalnego alkoholu. Szukając więcej spokoju na wyspie, można wybrać się do Tambon Kamali oraz zwiedzić świątynie buddyjskie.

Podróż poślubna do Malezji i Maroka

Rajskie archipelagi na Karaibach i Seszelach są drogimi atrakcjami, na szczęście można je zastąpić podróżą na Wyspy Perhantian w Malezji. Korzystne ceny za noclegi i wyżywienie sprawiają, że pary często wybierają to miejsce w ramach odbywania podróży poślubnej. Znalezienie najlepszych ofert jest bardziej prawdopodobne w przypadku dokonania odpowiednio wcześniej rezerwacji. Z uwagi na fakt, że Perhantian Islands nie są jeszcze dobrze znane, można z tego skorzystać i uniknąć tłumów. W Maroku natomiast warto wybrać Agadir i Essaouirę, które są idealnymi miejscami do wypoczynku podczas podróży poślubnej. To również właściwe miejsce dla osób chcących nauczyć się pływać na desce, amatorzy mogą uznać to za idealny sposób na rozrywkę. We wschodniej części Maroka znajduje się największa pustynia na świecie – Sahara, na którą zawsze warto się wybrać. Decydując się na zorganizowaną przez buro podróży wycieczkę, trzeba się przygotować na wiele innych atrakcji, na przykład jazdę na wielbłądzie.