web counter
Wyjątkowe prezenty na rocznicę ślubu | a-Wysocki.pl

Wyjątkowe prezenty na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu rodziców lub dziadków to bardzo ważna uroczystość, dlatego rocznica ślubu prezent wręczany z tej okazji powinien być równie wyjątkowy, warto więc postawić na spersonalizowany podarunek. Na wielu stronach internetowych znajdują się różnego rodzaju inspiracje w postaci mozaik ze zdjęć bliskich osób, map z możliwością oznaczania odwiedzonych do tej pory miejsc, czy drzewa genealogiczne.

Wyjątkowość prezentów na rocznicę ślubu

Nie jest tajemnicą, że rocznice ślubu powinny być właściwie celebrowane, wybierając się w odwiedziny z takiej okazji należy postawić na oryginalny prezent, który spotka się z ogromnym zachwytem osób obdarowanych. Ponieważ w małżeństwie ważnych jest kilka czynników, takich jak miłość, wzajemny szacunek, zaufanie, to jednym z prezentów na rocznicę ślubu może być obraz z takimi napisami, w środku natomiast mile widziane są słowa przywołujące na myśl szereg wspomnień. Na stronie Picarta.pl nie istnieją żadne ograniczenia, oczywiście poza ludzką wyobraźnią, do wyboru jest obraz w dwóch wymiarach: 40x40 cm lub 60x60 cm, niezależnie od wyboru taki spersonalizowany prezent na rocznicę ślubu z pewnością będzie sentymentalny. Jeżeli natomiast brakuje pomysłu na odsłonę tego rodzaju upominku, do dyspozycji zamawiającego pozostają gotowe już szablony, których zakup z pewnością wywoła dużo radości. Spersonalizowane prezenty na rocznicę ślubu wykonywane są na najwyższej jakości bawełnianym płótnie, natomiast dla osób składających zamówienie późno, może zostać udostępniony plik elektroniczny do wydrukowania we własnym zakresie – bez oczekiwania na wysyłkę.

Wyjątkowe prezenty na rocznicę ślubu

Spersonalizowane prezenty na rocznicę ślubu

Dużą popularnością cieszą się mozaiki ze zdjęć bliskich osób z różnych okresów, setki, maksymalnie tysiąc miniaturek tworzących jedno, duże zdjęcie – trudno wyobrazić sobie coś piękniejszego, jest to pewnego rodzaju zamknięcie w jednym produkcie wielu magicznych chwil. Każda miniaturka jest dobrze widoczna, a bezpłatny projekt można otrzymać już w 24 godziny, więc jest to dobry pomysł dla spóźnialskich, którzy zbyt długo poszukiwali najlepszego pomysłu na wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu. Na uwagę zasługuje także fakt materiału, z jakiego wykonana jest mozaika, Klient może wybrać spośród trzech rodzajów: papieru fotograficznego, płótna oraz wydruk dla najbardziej wymagających, czyli gallery print. Najbardziej popularne jest oczywiście płótno, trudno się temu dziwić, ponieważ tego rodzaju materiał występuje w bardzo dobrej jakości, po naciągnięciu na krosna jest już gotowy do ozdobienia nim ściany w danym pomieszczeniu. Jeżeli wybór padnie na papier fotograficzny o gramaturze 220 g/m3 otrzymuje się pewność pełnego, idealnego odwzorowania kolorów i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal, żeby prezent był już gotowy do wręczenia, Wykonawca może zadbać o oprawienie mozaiki w ramkę aluminiową w kolorze czarnym lub białym. Mozaiki jako prezent na rocznicę ślubu to doskonały pomysł, zwłaszcza, że występuje w kilku wariantach pod względem wymiarów, w zależności od tego kryterium określany jest czas realizacji zamówienia oraz cena.