web counter
Grupa Atelie                            | a-Wysocki.pl

Grupa Atelie                           

Atelie to grupa akrobatyczno-taneczna z 11 letnim doświadczeniem. Składa się z grupy tancerzy, artystów oraz choreografów, których wyróżnia przede wszystkim pasja do wykonywanej pracy. Każdy występ jest przygotowywany z jak największą precyzją i dbałością o każdy nawet najmniejszy element, wszystko po to, by usatysfakcjonować swą grupę odbiorców.

Podstawowe informacje na temat grupy

Wszystkie obowiązki są wykonywane z pasji i w pełnym profesjonalizmie. Ponadto wysoki poziom usług podnoszą możliwości techniczne artystów z tej grupy. Zebrane doświadczenie pozwoliło na przygotowanie oferty, odpowiadającej potrzebom klientów. Różnorodność usług tej grupy jest ogromna, stale się rozrastająca. W ofercie występuje między innymi organizacja i obsługa bankietów, konferencji, spotkań integracyjnych, koncertów, targów, pikników, uroczystych gal, promocji czy pokazów mody. Klienci posiadający bardziej zindywidualizowane wymagania będą uraczeni całkowicie unikalną ofertą, dostosowaną do jego potrzeb i okoliczności. Tancerze, choreografowie oraz project menagerowie chętnie wymyślą coś wyjątkowego, by sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

Grupa Atelie                           

Skład zespołu

Grupa Atelie jest tworzona przez profesjonalnych i bardzo wszechstronnych tancerzy i tancerki, którzy swe zamiłowanie do zawodu rozbudzili już w wieku dziecięcym. Od najmłodszych lat swe umiejętności szlifowali w szkołach baletowych, akrobatycznych czy gimnastycznych. To zespół składający się z wykwalifikowanych instruktorów, trenerów tańca towarzyskiego, współczesnego czy show-dance. Wielu z nich posiada najwyższą, mistrzowską klasę taneczną „S” i cały czas poddają swe umiejętności ocenie na wielu międzynarodowych konkursach i turniejach. To, co wyróżnia tancerzy grupy Atelie to nie tylko wysokie możliwości techniczne, ale także podchodzenie z całkowitą pasją i zaangażowaniem do każdego projektu.

Oferta artystyczna

Już od dobrych kilku lat ogromnym uznaniem cieszą się pokazy taneczne, które stanowią idealne dopełnienie wydarzeń typu special events. Pokazy taneczne grupy są dobierane indywidualnie pod potrzeby zleceniodawcy. Mogą to być solowe występy jak również efektywne show w wykonaniu kilkunastu tancerzy.

W ofercie znajdują się pokazy specjalne, w trakcie których wykorzystywane są wszystkie techniki tańca, które w zestawieniu z gimnastyką, akrobatyką, animacją oraz sztuką cyrkową stwarzają niezapomniane wrażenia uczestnikom spektaklu. W zależności od możliwości wysokościowych lokalu mogą zostać zaprezentowane również liczne atrakcje alpinistyczne, które potwierdzają wysokie i wszechstronne predyspozycje tancerzy z tej grupy.

Świetnym widowiskiem jest show akrobatyczne przygotowywane przez gimnastyków-akrobatów, którzy w nadzwyczajny sposób przeciwstawiają się prawom natury i grawitacji. Niecodzienna choreografia, robiące wrażenie podnoszenia, unikalne pozycje oraz płynne przejścia przechodzące niemal w rodzaj tańca są bardzo widowiskowe i wzbudzające zachwyt w widzach. By przyjrzeć się szerzej ofercie tej grupy warto wpisać adres https://www.ateliegrupa.pl.