web counter
Broń do walki z niedoskonałościami skóry | a-Wysocki.pl

Broń do walki z niedoskonałościami skóry

Lasery mają dziś bardzo szerokie zastosowanie w kosmetologii oraz dermatologii i medycynie estetycznej. Zabiegi laserowe być wykonywane przez lekarza oraz przeszkolony personel, a dzięki bardzo dobrym szkoleniom w tym zakresie, klienci mogą dziś wybierać spośród wielu miejsc oferujących odpowiedni stopień bezpieczeństwa połączony z pożądanymi rezultatami. Zabiegi laserowe stosuje się dziś bardzo szeroko do usuwania zbędnego owłosienia, zamykania naczynek, usuwania przebarwień czy wygładzania zmarszczek. Wraz z rozwojem technologii pojawiają się kolejne nowoczesne urządzenia zapewniające szerokie spektrum działania i oszałamiające efekty, przy zachowaniu absolutnego bezpieczeństwa dla korzystających z tych zabiegów pacjentów. Z powodzeniem laser może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn mających nieco inne potrzeby i problemy skórne.

Zaufany laser w Gliwicach

Wybierając miejsce, w którym będziesz wykonywać zabieg laserowy zawsze zwracaj uwagę na sprzęt, jakim dysponuje oraz doświadczenie personelu. Dzięki zabiegom laserowym możemy uzyskać naprawdę satysfakcjonujące efekty, ale musimy pamiętać, że nasze zdrowie nie może być poddawane zbędnemu ryzyku. Nie daj się zatem skusić nieznanym osobom bez odpowiednich szkoleń, które w zaskakująco niskiej cenie obiecują spektakularne rezultaty. Osoba, która obsługuje laser musi mieć szeroki zakres wiedzy zarówno dotyczący obsługi danego sprzętu, ale także techniki wykonania zabiegu oraz umiejętność właściwego zdiagnozowania problemów i potrzeb pacjenta. W przeciwnym wypadku rezultaty zbiegu mogą być znikome, a w najgorszym wypadku zabieg może przynieść więcej kłopotów niż korzyści. Pewnym i zaufanym miejscem na zabieg lasowy jest nowoczesny gabinet medycyny estetycznej Dermapoint w Gliwicach. Oferuje on szeroki wachlarz usług w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej oraz dermatologii.

Najnowsza technologia

Dermapoint to gwarancja najwyższego poziomu świadczonych usług. Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych szkoleniach oraz lata pracy z pacjentami sprawiają, że klienci bardzo chętnie wybierają zabiegi w tym miejscu. Jeśli marzy ci się laser Gliwice i Dermapoint to gabinet, którego szukasz. Zabiegi laserowe są tu wykonywane przy użyciu lasera ALMA HARMONY PRO, który jest najnowszą generacją platform laserowych izraelskiej firmy Alma Lasers. Wykorzystuje on zaawansowane techniki laserowe oraz inne źródła światła, co pozwala na skuteczne usuwanie zmian naczyniowych, teleangiektazji, rumieni, ale także zmarszczek oraz tatuaży. Pozwala też wykonać laserowy lifting skóry lub peeling. Możliwości są naprawdę ogromne!

Broń do walki z niedoskonałościami skóry

Na każdy problem specjalistyczna głowica

Wybierając zabieg laserowy w Gliwicach w Dermapoint masz pewność, że zostaniesz potraktowany indywidualnie, a zabieg będzie skrojony na miarę potrzeb twojej skóry. Każdy pacjent ma dobierany zabieg tak, by osiągnąć jak najlepsze wyniki w bezpieczny dla swojej skóry sposób. Laser wykorzystuje różnego rodzaju głowice przeznaczone do różnych zadań. Głowica Nd:Yag jest bezkonkurencyjna w usuwaniu zmian naczyniowych. Możesz dzięki niej wyleczyć poszerzone naczynka na twarzy, nogach lub teleangiektazje. W leczeniu trądziku najlepiej sprawdza się głowica Dye-VL. Będzie to świetna broń do walki z trądzikiem różowatym, ale też z przebarwieniami. Jeśli twoim zmartwieniem są zmarszczki, w alce z oznakami starzenia wspomoże cię głowica ClearLift.