web counter
Podróż poślubna w stylu orientalnym? | a-Wysocki.pl

Podróż poślubna w stylu orientalnym?

Nowożeńcy mają wiele pomysłów na spędzenie miesiąca miodowego. Coraz bardziej popularne stają się podróże dookoła świata, lub po prostu do dalekich krajów. Takie wycieczki są najczęściej łączone i zahacza się kilka krajów pod rząd, podróżując nawet przez kilka tygodni. Ciekawym kierunkiem są kraje orientu. Jeśli ktoś nie jest w stanie samemu zorganizować takiej wycieczki, to zawsze może skorzystać z pomocy Biuro podróży z Japonii.

Kreatywne pomysły na podróż poślubną

Od dawien dawna, spędzenia miesiąca miodowego budziło wiele emocji. Każdy wyobraża sobie ten czas w inny sposób i ma różne preferencje, co do jego spędzenia. Niektóre pary chcą zaszyć się w zaciszu domowym na cały miesiąc i spokojnie cieszyć się swoim towarzystwem, a inne wręcz odwrotnie. Ciągnie ich w świat, gdyż są żądni przygody i doznawania ekstremalnych emocji.

Nie brakuje par, które w czasie miesiąca miodowego podejmują się ekstremalnych wyzwań, takich jak wspólne skoki ze spadochronem, skoki na bungee, loty szybowcami lub nurkowanie z rekinami. Są też pary trochę mniej ekstremalne, które preferują zwyczajne podróżowanie.

Coraz częściej nie sprowadza się to do zaszycia się w hotelowym kurorcie, z wykupionym pakietem Al inclusive, lecz wręcz przeciwnie – do podróżowania z plecakiem w ręku przez dalekie kraje. Bardzo popularnym kierunkiem stały się Chiny, Wietnam lub Japonia. Taką podróż można zorganizować na własną rękę, lub skorzystać z oferty biura podróży z Japonii.

Ciekawe rzezy w krajach orientu

Kraje orientalne kuszą zupełnie odmienną kulturą. Każdy kto się tam znajdzie, czuje się, jakby znalazł się w zupełnie innym świecie. Poniekąd tak jest. Kultury dalekiego wschodu drastycznie różnią się od Europejczyków. Inne są obyczaje, kultura, sztuka, codzienne przyzwyczajenia, kuchnia, architektura – słowem wszystko. Podróż w tak odmienne miejsce, jest świetnym pomysłem na spędzenie miesiąca miodowego. Z pewnością przysporzy to ogromnych emocji i pozostanie w pamięci przez całe życie.

Do Japonii można dostać się bezpośrednio samolotem, lub wybierając alternatywną opcję, kilkoma lotami oraz połączeniami lądowymi przez kilka innych krajów. Jeśli ktoś wybierze, tą drugą opcję, po drodze może odwiedzić takie kraje, jak Bułgaria, Turcja, kraje bliskiego wschodu, jak Pakistan czy Iran. Można też przejechać przez Indie i Chiny.

Podróż poślubna w stylu orientalnym?

Wybierając bezpośrednią podróż do Japonii, najprawdopodobniej wybór padnie na przelot do stolicy kraju kwitnącej wiśni, czyli Tokio. Jest to największa metropolia świata, która przytłacza sowim ogromem. Mieszka tam tyle ludzi. Ile w całej Polsce. To miasto-kolos z pewnością jest warte zobaczenia. Będąc na miejscu można zatopić się w Japońską kultur, która z pewnością jest warta poznania. Tokio jest świetnym miejscem docelowym, gdyż z niego można swobodnie dostać się w inne, warte uwagi miejsca.

Biura podróży z Japonii

Gdy ktoś nie czuje się na siłach, aby organizować taką wycieczkę samemu, może skorzystać z biur podróży, które dysponują szeroką oraz elastyczną ofertą.