web counter
Bielizna modelująco - korygująca dla kobiet | a-Wysocki.pl

Bielizna modelująco - korygująca dla kobiet

Wiele kobiet nie akceptuje swojego ciała. Kompleksy sprawiają, że czujemy się przygnębione i nie potrafimy cieszyć się pełnią życia. Kiedy szykujemy się na ważne wyjście i mamy przed sobą wizję założenia eleganckiej, obcisłej sukienki, naszą głowę zaprzątają myśli o zbędnych kilogramach, boczkach, wystającym brzuchu i cellulicie.  Zupełnie niepotrzebnie! Drogie Panie, jeśli chcecie wyglądać zgrabnie, a do tego czuć się swobodnie i wygodnie, najpierw pomyślcie o sobie, że jesteście piękne, a później zaopatrzcie się w super produkt jakim jest bielizna wyszczuplająca. 

Dlaczego warto zdecydować się na bieliznę korygującą?

Bielizna wyszczuplająca dostępna jest w wielu wariantach. Każdy może znaleźć to, czego potrzebuje: modelujące majtki, które wysmuklą uda i sprawią, że brzuch będzie bardziej płaski, a także body. Te z kolei nadadzą naszej figurze kształt klepsydry. Materiał, z którego wykonano bieliznę jest elastyczny i dopasuje się do każdego kształtu, a nasza sylwetka będzie pięknie podkreślona. Sekretem bielizny wyszczuplającej zdecydowanie jest materiał oraz konstrukcja. Są to najczęściej mieszaniny włókien syntetycznych z wysokim udziałem elastanu, za sprawą którego materiał mocno przylega do ciała i nadaje mu pożądany kształt. Co do konstrukcji - majtki staniki, czy body mają wzmocnione strefy, przeszycia i usztywnienia, dzięki którym naszej sylwetce nadany jest zamierzony kształt. 

Bielizna modelująco - korygująca dla kobiet

Jak prawidłowo dobrać rozmiar bielizny wyszczuplającej?

Aby bielizna dobrze leżała na ciele, najważniejsze jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Powinien być on taki sam, jaki nosimy zazwyczaj. Jeśli będzie za mały, ciało może wydawać się zbyt opięte, a fałdki tłuszczu pojawią się w miejscach, w których bielizna się kończy. Kolejną rzeczą jest określenie partii ciała, którą chcemy wyszczuplić. Istnieje wiele modeli bielizny korygującej, które odpowiedzialne są za to zadanie. Możemy również dobrać poziom modelowania - lekki, średni i mocny. Wszystko to jest zależne od ilości elastanu w produkcie. Większa zawartość elastanu sprawi, że ciało zostanie mocniej wymodelowane i zdecydowanie wysmuklone. W przypadku, gdy ciało straciło swoją jędrność i zależy nam jedynie, by było ono wygładzone i wyszczuplone -  warto zdecydować się na bieliznę z mniejszą ilością elastanu. 

Martwią Cię boczki, fałdki, brak talii? Z pomocą bielizny korygującej w szybki sposób uporasz się z tym kłopotem. Aby móc cieszyć się  wymarzoną figurą nie musisz wykonywać serii ćwiczeń i stosować restrykcyjnych diet. Pamiętaj jednak, że jest to tymczasowe rozwiązanie na smukłą sylwetkę.