web counter
Zalety flowerboxów | a-Wysocki.pl

Zalety flowerboxów

kwiaty na dzień kobiet są najczęściej wręczanym prezentem w tym wyjątkowym dniu, podkreślają znaczenie Pań w życiu mężczyzn. Oczywiście najczęściej wybierane są róże, czyli symbol miłości, wdzięczności oraz szacunku okazywanego w codziennym życiu. Dla Panów, którzy pragną podarować kwiaty w nieco innej formie niż dotychczas, poleca się odwiedzenie sklepu roseduchateau.com, gdzie znajdują się wyjątkowe flowerboxy.

Na jaką okazję można wręczyć kwiaty w pudełku?

Kwiaty na Dzień Kobiet dla ważnych Pań powinny być wyjątkowe i odzwierciedlać łączące relacje, dlatego idealne są flowerboxy. Przy takim rozwiązaniu nie ma konieczności wdrażania szczególnych zasad dbałości o kwiaty, nie muszą być podlewane i skracane poprzez podcinanie końcówek. Pomysł na kwiaty w pudełku pochodzi z Emiratów Arabskich i Rosji, gdzie są umieszczane w niezwykle eleganckich pudełkach, ich koszt nie należy do niskich. W Europie moda na flowerboxy zdobyła serca kobiet, które doceniają ich trwałość i przepiękny wygląd, często stanowią element wystroju sypialni lub butików z odzieżą lub biżuterią. Kwiaty na Dzień Kobiet umieszczone w pięknym pudełku najczęściej występują w postaci róż, jako podkład służy im gąbka nasączona składnikami odżywczymi. Dzięki temu mogą znacznie dłużej ozdabiać wnętrza, niż jest to w przypadkach klasycznych bukietów. Przepiękny wygląd flowerboxów nie byłby możliwy do osiągnięcia, gdyby nie różnorodność wśród dostępnych kolorów i kształtów pudełek. Mogą przybierać formę serca, kwadratu, czy koła o różnej wysokości oraz barwy zbliżone do kwiatów lub kontrastowe. Kwiaty na Dzień Kobiet podarowane w takiej formie skradną serca każdej z Pań, niezależnie, czy jest to mama, siostra lub ukochana żona. Zbliżające się święto stanowi najlepszą okazję do sprezentowania przepięknego bukietu w niestandardowej odsłonie.

Zalety flowerboxów

Na czym polega wyjątkowość flowerboxów?

Odpowiedź na to pytanie składa się z co najmniej kilku punktów, pierwszym jest niewątpliwa trwałość kwiatów w pudełku, w przeciwieństwie do klasycznej wiązanki ulubionych kwiatów. Najczęściej bukiety stanowią jedynie dodatek do prezentu, decydują się na podarowanie flowerboxa nie ma potrzeby zakupu innego prezentu. Same są na tyle efektowne, że z powodzeniem może być głównym prezentem dla bliskiej osoby. Kwiaty na Dzień Kobiet w standardowej wersji muszą być w końcu wyrzucone, mimo iż wiążą się z tak ważną okazją. Jest to szczególnie trudne dla wielbicielek kwiatów, w przypadku róż w pudełku nie ma takiego problemu, gdyż wieczne odmiany tych roślin mogą stanowić ozdobę nawet przez dwa lata. Kompozycje dostępne w sklepie internetowym roseduchateau.com zachwycają stylem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Realizacje są wykonywane na najwyższym poziomie, zadowolenie klientów i ich zaufanie jest najważniejsze. Flowerboxy są często wybierane nie tylko na Dzień Kobiet, ale również na wyjątkowe wydarzenia, takie jak zaręczyny. Podejmowanie życiowej decyzji powinno bowiem mieć wyjątkową oprawę, ukrycie w kwiatach pudełeczka ze złotym pierścionkiem? Czemu nie, zaskoczenie ze strony wybranki jest zagwarantowane.